תיקון גלקסי

מכשיר הגלקסי האהוב התקלקל ואתם לא ממש יודעים מה לעשות? בדיוק בשביל זה כדאי לפנות למומחים בתחום. מעבדה המקדישה את מרבית הזמן לתיקון גלקסי.
כיום ישנן לא מעט מעבדות אז כיצד תבחרו מעבדה לתיקון גלקסי? התשובה היא בבידול. הקפידו לבצע מחקר מקיף בין המעבדות השונות על מנת לבחור את המעבדה המציעה לכם את השירות הטוב ביותר, כזה שלא תמצאו במעבדה אחרת. מעבדה בה צוות העובדים מאמין כי אין תיקון גלקסי גדול או קטן אלא יש לתקן את המכשיר בהתאם לבעיה ונכונות לעמוד באתגרים השונים הניצבים בפני צוות העובדים. צוות מקצועי של עובדים מטפל בתיקונים השונים לשביעות רצונם של קהל הלקוחות המגיע למעבדה לתיקון גלקסי בדרכים הטובות ביותר.
באילו תקלות נתקלים אנשי המעבדה
בבואם לתקן את המכשיר אנשי המעבדה נתקלים במגוון רחב של בעיות אשר ניתן לחלק אותם לכמה דרגים:

תקלות בדרג א-ב: 
מדובר בתקלות אשר צוות מעבדה מגדיר אותן כקוסמטיות וכוללות החלפה של שקע טעינה או החלפה של סוללה. עבור אנשי המעבדה מדובר באיפון פשוט ורוב המקרים ניתן לטפל בבעיה בטווח של שעה.

תקלות בדרג ג-ד לתיקון גלקסי:
החלוקה לדרגים השונים מאפשרת לצוות המעבדה של גלעדי פון לתת מענה אפקטיבי לקהל הלקוחות בהתאם לאופי התקלה. תקלות מסוג זה באות לידי ביטוי בלוח אם ( המעגל האלקטרוני עליו מולחמים רכיבים שונים). טיפול בתקלות מסוג זה נחשב ארוך יותר ולצורך כך חשוב מאד למסור את המכשיר לידי טכנאי ותיק אשר הוסמך לטיפול במכשיר על מנת לאתר את התקלה. מדובר בתיקונים עדינים הדורשים זמן רב יותר.
אילו תיקונים נפוצים קיימים במעבדה לתיקון גלקסי :
מכשיר הגלקסי נחשב לפופולרי במיוחד, אך לעיתים הוא עשוי להתקלקל בשל תקלות שונות.
במעבדה קיימים מספר סוגים של תיקונים נפוצים אותם נביא בפניכם כעת:
החלפה של שקע טעינה:
החלפת שקע טעינה הינה משימה מורכבת ולכן יש לעשות שימוש בציוד מתקדם תוך העסקת טכנאים בעלי ניסיון רב
החלפת רכיב פלאש
צוות מומחה של טכנאים ידע לפתור את הבעיה הידועה עבור רבים כ"מוות פתאומי".
החלפת שקע אוזניות
החלפה של שקע אוזניות נחשב לטיפול קצר יחסית ואורכו כרבע שעה.
החלפה של כפתורי הווליום
כפתורי הווליום אינם זהים ולכן לעיתים יש לבצע החלפה.
ניקוי קורוזיה
לעיתים מכשיר הגלקסי נרטב.לתיקון גלקסי יש להגיע למעבדה לצורך טיפול במכשיר. צוות המומחים במעבדה מבצע ניקוי קורוזיה לצורך הסרת הרטיבות.

חשוב מאד לדעת!!!!  שבגלעדי פון מודעים לעובדה שאם טכנאי עשה נזק, אנו מטפלים בתקלה שנגרמה על ידי הטכנאי ללא עלות עם אמינות ושקיפות, כולנו בני אדם ויש להיות סבלני, העבודה הזאת היא עבודה עדינה מאד ואנו לוקחים על כך אחראיות.

המאמר נכתב על ידי מנהל מעבדת גלעדי פון

התקשרו:0502405795

לכל שאלה צרו קשר: giladiphone88@gmail.com