תיקוני קורוזיה

בגלעדי פון מתקנים תיקוני קורוזיה. תיקוני קורוזיה לפלאפון יכולים להצליח בזכות תגובה מהירה של הלקוח, הדבר החשוב ביותר בתיקוני קורזיה הוא לנתק מיידית את הבטרייה מהפלאפון, בפלאפונים שיש אפשרות לפתוח את הגב האחורי, בתגובה הראשונית תצטרכו לפתוח את המכסה ולשלוף את הבטרייה מהמכשיר. בפלאפונים וטאבלט שאי אפשר לפתוח את המכסה האחורי תצטרכו לגשת מייד למעבדה מקצועית, כך תגדילו את סיכויי התיקון.

על תיקוני קורזיה אין אחראיות. ברוב המקרים יש סיכויים טובים לתקן את התקלה על ידי ניקוי בעזרת נוזל לניקוי מעגלים של לוח האם, יש מקרים שניקוי יעזור באופן מלא ויש באופן חלקי ,יש מקרים שצריך לחדש הלחמות כי המים מונעים מהמעגל להעביר זרם כמו שצריך. היו לנו הרבה נסיונות תיקון שצלחו ולכן אני ממליץ להביא את המכשיר למעבדה במהירות וכך נגדיל את סיכויי ההצלחה.

היה לנו מקרה של גלקסי 5 שהיה בתוך בריכה בקיץ כ10 דקות והצלחנו לתקן.

ישנם מכשירים שהם נגד מים ,וזה מגדיל את סיכויי התיקון . מכשיר שיש לו תקן ip68 מוגדר כמכשיר נגד מים למשך חצי שעה, מעבר לכך המכשיר יינזק ממים.

אמרו לכם להכניס את האייפון אל תוך שקית אורז, עדשים או שעועית והפלא ופלא האייפון נרטב במים אך נדלק!

סופחי נוזלים אלו לא יספחו את הנוזלים בתוך המכשיר כל עוד אינם באים במגע ישיר עם רכיבי האייפון או הגלקסי שנרטבו אינם מסוגלים לספוח רטיבות או לנטרל מגע של מים שגרמו לקצר בלוח האם של המכשיר.

במידה והמכשיר כן נדלק ועובד אין זה אומר שלא קיים נזק ובטח שהאורז אינו אחראי לעובדה שהטלפון נדלק, גם אם הייתם מניחים את הטלפון בצד למספר ימים סביר להניח שהיה נדלק גם ללא האורז.

בעיות רטיבות הן אחת מהתקלות הנפוצות במכשירי סלולר חדשים, הצלחה בטיפול קשור לניסיון וידע ברכיבי לוח האם.

קורוזיה בטלפון וקורוזיה המתפשטת על מתכת(למשל גדר מתכת) אינן זהות, כשמעורב מתח נמוך ומתכות רגישות בעלות יכולת מוליכות גבוהה תהליך הקורוזיה מאיץ ולכן מספיקות מספר דקות להיווצרות הקורוזיה במיוחד במזג אוויר חם.

חשוב מאד לדעת!!!!  שבגלעדי פון מודעים לעובדה שאם טכנאי עשה נזק, אנו מטפלים בתקלה שנגרמה על ידי הטכנאי ללא עלות עם אמינות ושקיפות, כולנו בני אדם ויש להיות סבלני, העבודה הזאת היא עבודה עדינה מאד ואנו לוקחים על כך אחראיות.

 

המאמר נכתב על ידי מנהל מעבדת גלעדי פון.

התקשרו:0502405795

לכל שאלה צרו קשר: giladiphone88@gmail.com