תיקון אייפד

תיקון אייפד מתבצע בגלעדי פון על ידי טכנאי מוסמך עם ניסיון של כמה שנים, קודם כל צריך לראות בבדיקה מה התקלקל או נשבר, אם זה סדק בזכוכית ויש תצוגה אז העלות של ,תיקון אייפד

היא רק על החלפת זכוכית (יש לציין שיש טאבלטים שהמכלול של הזכוכית והLCD באים מורכבים ביחד אז העלות היא גבוהה יותר,זה תלוי ביצרנים ובדגם הטאבלט) ואז העלות היא פחות גבוהה מתיקון של מכלול שלם.

רוב התקלות באייפד מנפילות, לפעמים זה מתבטא בשבר או בסדק שגורמים לאייפד לא לתפקד כראוי,

תיקון אייפד בגלעדי פון מתבצע על ידי החלפת חלקים מקוריים, לשמחתנו אף לקוח לא חזר עקב חלק חילוף לא טוב.

אנו נותנים ללקוחותינו 3 חודשי אחראיות על הטאץ של האייפד.

אשמח לעזור בכל פנייה טלפונית ובבדיקה נבין מה התקלה, אתן הצעת מחיר ואתקן.

אנו בגלעדי פון נותנים שירות מקצועי ובשקיפות מלאה עם לקוחותינו.

התקלות הנפוצות בתיקון אייפד הן:

החלפת מסך מתחלקת לשניים: 1) החלפת זכוכית :אם היה לכם מזל ורק הזכוכית נסדקה או נשברה והLCD לא נסדק או נשבר אז עלות התיקון תהיה יחסית זולה( יש לציין שיש דגמים של טאבלטים שהיצרן ייצר את המסך קומפלט גם זכוכית וגם LCD לכן התיקון יותר יקר.

  2) החלפת זכוכית וLCD כמו שרשמתי מקודם זאת תקלה יותר יקרה.

החלפת מצלמה- החלפת מצלמה דורשת פירוק של הזכוכית והLCD , זמן התיקון משוער כשעה וחצי.

החלפת כפתור הבית

החלפת כפתור, בתיקון אייפד, הבית דורש את פירוק הטאץ. תושבת כפתור הבית היא זו שתומכת בכפתור הבית העגול ומכילה כפתור שהוא בעצם נותן את הרגשת הלחיצה. תושבת כפתור הבית מכילה בצידה השני 2 מגעים ואלה נוגעים בשקע הטעינה ומעבירים את פקודת לחיצת כפתור הבית אל לוח באם .

תקלות תוכנה

תקלות תוכנה ניתן לפתור בעזרת תכנות ייעודיות אשר מנטרלות שגיאות ומתקינות גרסה ios ביעילות.

מכשיר האייפד מבית אפל מעניק לנו חווית משתמש ייחודית בהחלט באפליקציות שונות בארגון סדר היום משחקי חשיבה ועוד, למרות שאיכות חלקיו מאד איכותיים גם לו יש נקודות תורפה.

אצלנו במעבדה נתקלנו, בתיקון אייפד, לא מעט פעמיים בתקלות שכיחות או כאלו הדורשות תיקון מעמיק ברמת לוח האם. רוב התקלות נגרמות עקב נפילות הגורמות לסדקים ושברים על המסך touch במקרים אחרים מסך התצוגה חדל מלעבוד ובמקום לראות תמונה רואים כתמים או פסים מוזרים.

חשוב מאד לדעת!!!!  שבגלעדי פון מודעים לעובדה שאם טכנאי עשה נזק, אנו מטפלים בתקלה שנגרמה על ידי הטכנאי ללא עלות עם אמינות ושקיפות, כולנו בני אדם ויש להיות סבלני, העבודה הזאת היא עבודה עדינה מאד ואנו לוקחים על כך אחראיות.

 

המאמר נכתב על ידי מנהל מעבדת גלעדי פון.

התקשרו:0502405795

לכל שאלה צרו קשר: giladiphone88@gmail.com