שאיומי 

אנו בגלעדי פון, מעבדת סלולר ברחובות, מבצעים תיקון למכשיר שאיומי.

הכל תלוי באספקה של הספקים פה בארץ. אם יש את החלקים אנו מתקנים. הבעיה לפעמים עם שוק הסלולר הסיני שהספקים אינם מביאים את כל סוגי החלקים של המכשירים. ישנה התפתחות עצומה של המכשירים הסינים אך זה עדיין לא כמו אייפון וגלקסי, לכן הם לא מביאים את כל החלקים ויש לקחת זאת בחשבון לפני שקונים מכשיר סיני. עם זאת עדיין יש חלקים עיקריים, כמו מסך, בטריות ושקעי טעינה  שרובם מתקלקלים, אז שווה לתקן את המכשיר!!! אנו משתמשים בחלקי חילוף מקוריים ובשקיפות מלאה מול הלקוח.,תיקון מכשיר שאיומי מתבצע על ידי טכנאי מוסמך, עם ניסיון רב, המחליף את החלקים. 

שאיומי

מבין תיקון מכשיר שאיומי, בגלעדי פון הנפוצים ביותר הם xiaomi redmi note 4 ,xiaomi redmi note 4x ועוד  והלקוחות מאד מרוצים מהתמורה לעומת ההשקעה הכספית שהשקיעו. בגלעדי פון שמים דגש על מקצועיות ונותנים שלושה חודשי אחראיות על החלק שתוקן. 

אם לא נמצא את החלק של המכשיר של הלקוח , אנו מציעים ונתנו כבר ללקוחות שירות דרך הזמנה מחו"ל ,אם יש ללקוחות סבלנות החלק מגיע למעבדה ואז מתקנים את החלק , יש לציין שההזמנה היא תשלום מראש והלקוח צריך סבלנות של כ-3 שבועות עד חודש. 

צריך לדעת שלא כל מעבדת סלולר מחליפה חלקים ל שאיומי, כי הטיפול במכשירים אלה מאד עדין. אך בגלעדי פון, כבר מנוסים בהחלפות חלקים ותיקוני לוח של מכשירים אלה, כמובן זה תלוי בזמינות הרכיבים של המכשירים.

חשוב מאד לדעת!!!!  שבגלעדי פון מודעים לעובדה שאם טכנאי עשה נזק, אנו מטפלים בתקלה שנגרמה על ידי הטכנאי ללא עלות עם אמינות ושקיפות, כולנו בני אדם ויש להיות סבלני, העבודה הזאת היא עבודה עדינה מאד ואנו לוקחים על כך אחראיות.

המאמר נכתב על ידי מנהל מעבדת גלעדי פון

התקשרו:0548967775

לכל שאלה צרו קשר: giladiphone88@gmail.com