החלפת מסך וואווי במעבדת גלעדי פון 

מכשירי וואווי תפסו מאד חזק נתח משוק הסלולר, ישנם הרבה דגמים של וואווי שלא נופלים באיכות מסמסונג ואפל המובילות .

החלפת מסך וואווי  

סדרת P של HUAWEI תמיד הייתה חלוצה בתחום של צילום בטלפון החכם. כעת HUAWEI P20 Pro שוב מוביל עם מערכת מהפכנית של שלוש מצלמות 'לייקה', שבה החזון האסתטי פוגש מערכת מצלמה מתקדמת, שמקרין אור על הצילום החכם.

בהשראת האנרגיה הקורנת של האור עצמו, HUAWEI P20 Pro זמין בגימור חדש של צבע הדרגתי*. מתקבל אפקט של אור זוהר ומשתנה, שהנו ייחודי בתחום הטלפונים החכמים. מתוכנן להיות ייחודי מכל הבחינות.

החלפת מסך וואווי תיעשה על ידי טכנאי מוסמך בעל ניסיון של מספר שנים 

התצוגה החדשה HUAWEI FullView Display

ראה את העוצמה של טכנולוגיית המסכים מהדור הבא כאשר תצוגת HUAWEI FullView Display החדשה מתעוררת לחיים במסך OLED בגודל 6.1 אינץ', ומספקת תחום צבעים מתקדם עבור המסך הטוב ביותר שלנו עד כה. חיישן טביעת אצבע עם הניווט החכם וללא קצוות, המחליף את הסרגל הווירטואלי, יכול לספק אזור נוסף להצגת מידע.

שלוש מצלמות של 'לייקה'

גאים להציג את מערכת שלוש המצלמות של 'לייקה' הראשונה בעולם. HUAWEI P20 Pro דוחף את הגבולות של צילום יצירתי בנייד. בהשראת האנרגיה הקינטית של האור ובתכנון מדויק המאפשר לצלם תמונות מפורטות, עשירות ומלאות אווירה, בכל שעה – ביום או בלילה.

בגלעדי פון גם מספקים מכשירי וואווי מקוריים ולא רק החלפת מסך וואווי

לראות באופן ברור יותר

HUAWEI P20 Pro מצויד במצלמת ‎40 MP RGB מדהימה, המספקת חדות, צבעים מדויקים, מיקוד וניגודיות ללא תחרות, בכל תמונה שתצלם.

עם מערכת עדשות הזום של 'לייקה', ה-HUAWEI P20 Pro מסוגל להגיע לזום היברידי של 5X. הדבר מאפשר להגדיל את נושא התמונה ולהפיק תוצאות מעולות כשרוצים לצלם בפירוט רב ממרחק.

עם HUAWEI P20 Pro, ניתן לתעד ללא מאמץ את הפרטים של פעולות בתנועה וללכוד באופן מיידי את רגעי ההנאה החמקמקים.

ייצוב תמונה ב-AI' של HUAWEI מאפשר לצלם תמונות נהדרות ללא טשטוש כאשר המצלמה מוחזקת ידנית בתנאי תאורה חלשה, כאשר משתמשים ב'מצב לילה'. אין יותר צורך בחצובה. בנוסף, 'מצב לילה' מאזן סצנות עם ניגודיות גבוה כדי ליצור בקלות תמונות ברורות עם תאורה מאוזנת בכל מצב.

הילוך איטי במיוחד של ‎960 fps

להאט את הזמן – להאט מאד – ל-960 מסגרות בשנייה עם מצב הצילום הסרטונים 'הילוך איטי במיוחד של ‎960 fps'*. השתמש במצב זה כדי ללכוד את הרגעים היקרים ביותר של החיים, וליהנות מהם לפני שהם חולפים במהירות.

סלפי לדיוקן עצמי

הודות למצלמה הקדמית באיכות ‎24 MP*, כל סלפי שתצלם ייראה מדהים. בלי תירוצים. היא מספקת תמונות חדות, מלאות חיים ומהממות, ביום ובלילה.

התקשרו: 0548967775 מעבדת גלעדי פון ותקבלו הצעת מחיר להחלפת מסך וואווי לפי הדגם המדוייק שלו.