אז מה חדש באייפון xs המתקדם?

בגלעדי פון תקבלו שירות ללא מתחרים, התקשרו כדי לקבל הצעת מחיר לקניית המכשיר.

המצלמה טובה, ממשק חלק, תחושה ניכרת של פרימיום וסוללה שלפעמים מספיקה. כל אלו הן מילים שיכלו לתאר כל מכשיר דגל של אפל בשנת היציאה שלו וה-iPhone Xs אינו שונה. מי שאוהב את הממשק של החברה על כל יתרונותיו ומוגבלותיו, יאהב גם את האייפון xs  בהיותו אחד המכשירים היקרים בשוק ששני לו רק דגם אחר של אותה חברה, הוא מצליח להקנות תחושה של יוקרה וסמל סטטוס, ואם זה משהו שאתם מחפשים בסמארטפון שלכם, אז האייפון xs יכול להיות בחירה מצוינת.

הרמקול המובנה באייפון Xs מציע חווית סטריאו מעולה. ישנה הפרדה ברורה בין הערוצים כשישנה תחושת סראונד בולטת, סתם מצפייה בסרטונים על המכשיר. שמחנו לגלות שהסאונד מושמע בסטריאו בלי קשר לאוריינטציה של המסך, זה אומר שאתם לא חייבים לסובב אותו כדי לשמוע משני הרמקולים. למרות כל זאת, איכות הצליל עצמה לא מרשימה במיוחד. הסאונד עדיין דל למדי שכן אלו עדיין רמקולים בתוך מעטפת פלסטיק.

במבחן השימוש בעולם האמיתי לא נתקלנו ולו בקמצוץ המזערי ביותר של אבקת פירורי איטיות. האייפון xs רץ בצורה חלקה לחלוטין ללא גמגומים כלשהם. אותו דבר לגבי זיכרון ה-RAM הקטן שלו, שלא בא לידי ביטוי בצורה שלילית בכלל. כל אפליקציה שפתחנו נשארה כפי שהיא ולא התאפסה חזרה..

עוד באייפון x  ראינו את מצלמת ה-Face ID – מצלמה המסוגלת לסרוק בתלת מימד את פני המשתמש שישמשו כחתימה הביומטרית במקום טביעת אצבע -Xs ישנה מצלמת Face ID חדשה ומשופרת שאכן מתפקדת טוב יותר מגרסתה הקודמת, אך היא עדיין רחוקה מלהיות מושלמת.

בתחום הצילום וההקלטה:

ממש כמו בשנה שעברה כשבדקנו את האייפון x, גם כאן נתקלנו באותה בעיה מתסכלת – להוציא את התמונות מהמכשיר. בכך גילינו שהתמונות נשמרות כברירת מחדל בפורמט HIEC שאומנם חוסך מקום, לא ניתן לפתיחה על ידי אף אחת מהתוכנות שמותקנות על מחשב ה-Windows 10 שלנו, וכשהתבקשנו להתקין קודק (מפענח) ספציפי, גם התבקשנו לשלם עליו 3.5 שקל למיקרוסופט. אחרי שמצאנו אופציה רשמית בחינם יכולנו לצפות בתמונות אבל לא לעשות איתן דבר כי הן עדיין בפורמט שאפילו פוטושופ לא יודעת לפתוח על מחשבי PC. לבסוף איתרנו תוכנה צד ג' שממירה בין הפורמטים ויכולנו בשעה טובה להשתמש בתמונות.