החלפת מסך אייפון xs max 

בגלעדי פון, תקבלו מחיר ללא מתחרים בשוק ושירות מצויין.

עוד לא הספקנו להתרגל לתג המחיר של 1,000 דולר ל-iPhone X, סמארטפון הפרימיום של אפל, וכבר החברה משחקת עם תגי מחיר חדשים ומשיקה את ה-אייפון xs max וה-אייפון xs, שני האייפונים המתקדמים ביותר, וגם היקרים ביותר שאפל השיקה אי פעם. לקחנו את דגם ה-Max העצום לבדיקה מעמיקה כדי לבדוק האם האם מתחת לשם הנוראי (נסו להגיד אותו מהר) ותג המחיר התופח, מסתתר מכשיר ששווה את זה.

החלפת מסך אייפון xs max 

השינוי המשמעותי ביותר בדגם ה-Max הוא מן הסתם גודל המסך. למרות שסטיב ג’ובס היה נגד מסכים גדולים כל כך, המקס מצויד בתצוגת OLED בגודל 6.5 אינץ’, רזולוציית 2688×1242, צפיפות פיקסלים של 458ppi, ניגודיות של 1:1,000,000 ותמיכה ב-HDR. כל הנתונים הללו מסתכמים לתצוגה ענקית, צבעונית, בהירה מאוד, חדה, מדויקת ומוצלחת מאוד. זאת אחת התצוגות הטובות ביותר שראיתי בסמארטפונים, ובין אם תראו בה סרטים, תמונות, משחקים או שפשוט תקראו בה תוכן, הכל נראה נהדר. התקשרו אלינו לגלעדי פון וניתן לכם הצעת מחיר.

החלפת מסך אייפון xs max במעבדת גלעדי פון giladiphone.co.il 

המגרעת המעיקה שהתחילה במכשיר ה-Essential ובאייפון X אחריו נוכחת גם בדגם ה-XS של השנה (וכמעט בכל מכשיר דגל כיום), ואני מצטער, אך היא עדיין מעיקה. אפילו אפל מחביאה אותה בפרסומים שלה על ידי שימוש בתמונת רקע גאונית שמצליחה לתת את התחושה שמדובר בתצוגה מלאה לחלוטין. ברגע שתפתחו אפליקציות בהירות, דפי אינטרנט, או גרוע מכך, סרטונים במסך מלא, המגרעת הזו פשוט מציקה. אם לכם היא לא הציקה בדגם הקודם או במכשירים אחרים, התלונה הזו פשוט לא רלוונטית לכם, כל השאר צריכים לקחת בחשבון שלא יעברו עוד שנים רבות עד שאפל תמצא פתרון שהיא תהיה מרוצה ממנו, ותציג מסך קצה-לקצה אמיתי נטול מגרעת (וכמובן תרעיף עליו אינספור סופרלטיבים).

האייפון xs max כל כך מאסיבי, שהוא ירגיש בידיים שלכם כאילו הוא כבר עם קייס, למרות שהוא בלי. אם תשימו עליו קייס יחסית עבה, אתם עלולים לגלות שקצת יותר קשה להחזיק אותו ביד. ולא, לא היינו מסתכנים בלהסתובב עם מכשיר כל כך יקר שמצופה בזכוכית מכל עבר ללא קייס, מה גם שמדובר במכשיר מעט חלקלק.

אם אי פעם השתמשתם בסמארטפון עם מסך גדול, בין אם אייפון פלוס או אנדרואיד, אתם לא באמת צריכים להבהל מגודל המסך החדש. הוא אמנם ענק, מרשים ומעט מאיים בדקות הראשונות לשימוש, אבל מיד לאחר מכן אתם כבר לא תבינו איך אפשר לחזור אחורה למכשירים עם מסכים קטנים יותר. הגודל הכללי של המכשיר דומה עד מאוד לגדלי ה-iPhone 8 Plus, כך שלא מדובר בקפיצת מדרגה עד כדי כך בלתי נתפסת.