החלפת מסך אייפון X

אנו בגלעדי פון מטפלים בכל סוגי האייפונים, מאייפון 4 ועד אייפון x המתקדם. תיקון אייפון אורך כ-40 דקות. התיקונים מתבצעים על יד טכנאי מוסמך דרג ד. אם הסוללה שלך נגמרת במהרה סימן שיש צורך להחליפה. החלפת הסוללה מתבצעת במקום. בודקים את האייפון על ידי ספק כח וכך יודעים אם צריך להחליף סוללה או שקע טעינה.

תיקון אייפון x בגלעדי פון : אם האייפון שלך שבור, שרוט, מרוסק, סדוק או סתם בא לך להתחדש עם צבע חדש לאייפון שלך. הגעת למקום הנכון –  מסך האייפון שלך יוחלף תוך 40 דקות למסך מקורי, או חליפי ללא המתנה על ידי טכנאי מקצועי. התיקונים מתבצעים במעבדת גלעדי פון הממוקמת ברחובות, דקה מהקניון הגדול, 3 חודשי אחריות על הרכיב שהוחלף – האחריות אינה כוללת שברים. תיקון אייפון x במקצועיות ללא פשרות. 

תיקון אייפון 4 ועד אייפון 7 עולים בהשוואה לגלקסי פחות כסף לכן שווה מאד להחליף אותם ולא לשדרג למכשיר חדש, אם ברצונכם לשדרג למכשיר חדש אנו מוכרים גם חדשים וגם יד שניה.

לפחות פעם בשנה משתמש ממוצע באייפון יצטרך לגשת למעבדת שירות להחליף את מסך האייפון שלו. בין שמדובר על מסך אייפון 4 או על כל סוג מסך אחר, תיקון אייפון  וכל מסך אחר היא תקלה נפוצה!

זוהי התקלה הנפוצה ביותר בקרב משתמשי אייפון עד אשר יושק בעתיד הלא רחוק מסך גמיש אשר יהיה עמיד לנפילות.
עד אז, אליכם לגשת למעבדת שירות לתיקון אייפון פרטית לתיקון או יותר נכון להחלפת המסך אייפון x שלכם.

הרוב המוחלט יגש לגוגל ויחפש מעבדה קרובה לביתו במחיר הזול ביותר ובזמן הקצר ביותר (הרי אנחנו לא יכולים להסתדר יותר משעה ללא המכשיר). רובנו אולי נחפש בגוגל שאילתות כמו תיקון אייפון בזול, החלפת מסך אייפון (או "החלפת מסך אייפון 4) וכן הלאה…אולי אפילו לפי אזורים כלומר – תיקון מסך אייפון 4 הרצליה…

ואז מתחילות השאלות בתיקון אייפון :
האם בטוח להחליף מסך במעבדה?
אולי עדיף להפעיל את הביטוח?
למה המעבדה מתכוונת כשהיא אומרת מסך מקורי!?
האם ניתן לסמוך על המעבדה?
איך זה שיש כאלו הבדלי מחירים בין המעבדות השונות?
וזה רק מה שעולה לי בראש. (לכם בוודאי יותר).

חשוב מאד לדעת!!!!  שבגלעדי פון מודעים לעובדה שאם טכנאי עשה נזק, אנו מטפלים בתקלה שנגרמה על ידי הטכנאי ללא עלות עם אמינות ושקיפות, כולנו בני אדם ויש להיות סבלני, העבודה הזאת היא עבודה עדינה מאד ואנו לוקחים על כך אחראיות.

המאמר נכתב על ידי מנהל מעבדת גלעדי פון.

התקשרו:0502405795

לכל שאלה צרו קשר: giladiphone88@gmail.com